54 Turniej " Gramy o Złotą Piłkę"

• autor: administrator, 2014-04-10 07:29

Za nami pierwszy etap turnieju "Gramy o Złotą Piłkę" . Po jednodniowej rywalizacji na boisku Ogródka Jordanowskiego oba nasze zespoły zakwalifikowały się to dalszej fazy rozgrywek , która odbedzie się w maju. Poniżej składy zespołów oraz krótkie sprawozdanie z turnieju.

Korzystając z okazji raz jeszcze przypominamy o trwającym naborze do naszych drużyn.  Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców z roczników 99/2000 , 2001/2002 , 2003/2004 , 2005/2006 , 2007 i młodszych.

54 Turniej o Złota Piłke

Zespół Orła I - Krzysztof Pudełek, Arkadiusz Fader, Dariusz Gołębiowski, Bartosz Liśkiewicz, Kamil Jasiński, Karol Jasiński, Emil Gnatowski
Zespół Orła II - Rafał Osowski, Mateusz Pawlak, Patryk Prokopowicz, Łukasz Jadczak, Dominik Szczapa, Sebastian Żwinis, Maksymilian Ćwirzeń

Turniej zaczęliśmy grą "wewnętrzną" pomiędzy zespołami Orła zakończony wynikiem 4-1 Dla Orła I (bramki Kamil Jasiński, Gołębiowski, 2x Liśkiewicz. Dla Orła II Cwirzeń). W kolejnym spotkaniu obserwowaliśmy poczynania drużyn Stars2000 przeciwko zespołowi Czarna Elka, który zakończył się zwycięstwem dominacją i wysokim zwycięstwem Elki 9-2. Następnie drużyna Orła I podejmowała zespół Stars2000,  W trakcie spotkania prezentowaliśmy większą dyscyplinę taktyczną  i przewyższaliśmy przeciwników umiejętnościami lecz zawodziła skuteczność. Mecz zakończył się wynikiem  4-3 dla Orła. Kolejny raz najlepszy na placu w Orle był Bartek Liśkiewicz. Drugim spotkaniem drugiej drużyny Orła był mecz z faworytem turnieju Czarną Elką. Zakończony wysoką porażką 0-12. Jasnym światełkiem w tym srogim laniu była postawa Patryka Prokopowicza i jego ładnych indywidualnych akcji. Ostatnim spotkaniem dla Orła II był mecz z Stars2000. Zespół z Białołęki tak jak Orzeł miał 0 punktów i gra toczyła się tylko o honor. Mimo początkowej przewagi i objęcia prowadzenia przez Orła w zespole zaczęły się kłótnie, utrata prowadzenia  i ostatecznie wysoka porażka 2-6 (bramki Żwinisa i Szczapy), z dobrej strony pokazał się Rafał Osowski wiele razy ratując zespół przed zdecydowanie wyższą porażką. Na koniec turnieju pozostał mecz dwóch niepokonanych ekip. Orzeł I z Czarną Elką. Stawką meczu było zwycięstwo rozgrywek. Po przebiegu turnieju faworytem byli Czarni i w szeregach chłopców wkradła się trema. Pierwsze minuty małego finału pokazywały to dobitnie. Zespół Orła zestresowany szybko stracił bramkę na 0-1. Po zmianie w zespole udało się wyrównać składną akcją braci Jasińskich. Mimo wielu dogodnych sytuacji Orła nie potrafiliśmy strzelić kolejnej bramki, a powinniśmy 2,3 spokojnie zdobyć. Zespół Czarnej Leki był mniej koleżeński i wbił nam jeszcze 2 gole kończąc spotkanie wynikiem 1-3. Oba zespoły awansowały do kolejnego etapu turnieju i spotkają się podczas majowych rozgrywek.

Trener  Arkadiusz  Trochim

Liga weekendowa