Podajemy do wiadomości szczegółowy harmonogram turnieju "Orzeł Cup" w kategorii Orlików 2007/08 zaplanowany na niedzielę 30.11.2014. w hali Wyższej Szkoły Menedżerskiej przy ul.Kawęczyńskiej 36 w Warszawie.
TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ „ ORZEŁ CUP”
o PUCHAR PREZESA EUROPEJSKIEGO INSTYTUTU GOSPODARCZEGO
W KATEGORII ORLIKÓW 2007/2008
30.11.2014. NIEDZIELA HALA WSM UL. KAWĘCZYŃSKA 36 WARSZAWA
GRUPA A GRUPA B
UKS ORZEŁ WARSZAWA MOSP BIAŁYSTOK II
VARSOVIA VARSOVIA II
MOSP BIAŁYSTOK ZNICZ PRUSZKÓW
UKS DRAGON CWKS LEGIA WARSZAWA
GKS 7 WARSZAWA FC KOMORÓW
KS RASZYN VICTORIA ZERZEŃ
GODZINY SPOTKAŃ
GR. A
9.00. – 9.10. - VARSOVIA - UKS DRAGON
9.14. - 9.26. - UKS ORZEŁ - GKS 7 WARSZAWA
9.28. - 9.40. – KS RASZYN - UKS DRAGON
9.42. - 9.54. – VARSOVIA - MOSP BIAŁYSTOK
9.56. – 10.08. – UKSORZEŁ - KS RASZYN
10.10. - 10.22. - GKS 7 WARSZAWA – VARSOVIA
10.24. - 10.36. – KS RASZYN - MOSP BIAŁYSTOK
10.38. - 10.50. - UKS ORZEŁ - UKS DRAGON
10.52. – 11.04. – GKS 7 WARSZAWA - MOSP BIAŁYSTOK
11.06. - 11.18. - VARSOVIA - KS RASZYN
11.20 - 11.32. - MOSP BIAŁYSTOK - UKS ORZEŁ
11.34. - 11.46. – GKS 7 WARSZAWA - KS RASZYN
11.48. - 12.00. – MOSP BIAŁYSTOK – UKS DRAGON
12.02. - 12.14. – VARSOVIA - UKS ORZEŁ
12.16. - 12.28. – GKS 7 WARSZAWA – UKS DRAGON
GR. B
12.30. – 12.42. - MOSP BIAŁYSTOK II – VARSOVIA II
12.44. - 12.56. – CWKS LEGIA - ZNICZ PRUSZKÓW
12.58. - 13.10. – VICTORIA ZERZEŃ – VARSOVIA II
13.12. - 13.24. – MOSP BIAŁYSTOK II - FC KOMORÓW
13.26. – 13.38. – CWKS LEGIA - VICTORIA ZERZEŃ
13.40. - 13.52. – ZNICZ PRUSZKÓW – MOSP BIAŁYSTOK II
13.54. - 14.06. – VICTORIA - FC KOMORÓW
14.08. - 14.20. – CWKS LEGIA – VARSOVIA II
14.22. - 14.34. – ZNICZ PRUSZKÓW - FC KOMORÓW
14.36. - 14.48. – MOSP BIAŁYSTOK II - VICTORIA ZERZEŃ
14.50. - 15.02. – FC KOMORÓW – CWKS LEGIA
15.04. - 15.16. – ZNICZ PRUSZKÓW - VICTORIA ZERZEŃ
15.18. - 15.30. – FC KOMORÓW – VARSOVIA II
15.32. - 15.44. – MOSP BIAŁYSTOK II - CWKS LEGIA
15.46. - 15.58. – ZNICZ PRUSZKÓW – VARSOVIA II
AWANS DO PÓŁFINAŁÓW UZYSKUJĄ DWIE PIERWSZE DRUŻYNY Z GRUPY
PÓŁFINAŁY
16.00. – 16.10 .- 1 A ……………………………………-2 B………………………………..
16.12. - 16.22 .-1 B…………………………………… -2 A…………………………………
MECZ O 3 MIEJSCE
16.24. – 16.34. -P.P.1 ………………………………….– P.P.2 ………………………………
MECZ O 1 MIEJSCE
16.36. - 16.46. - ZW.P.1 ......................................... - ZW.P.2...........................................
16.50 - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
ZAPRASZAMY NA KOLEJNE TURNIEJE „ORZEŁ CUP”
ZGŁOŚ SWÓJ ZESPÓŁ U TRENERA GOSPODARZY
NAJBLIŻSZE TURNIEJE:
20.12.2014. - TURNIEJ ORLIKÓW 2005/06
21.12.2014. - TURNIEJ MŁODZIKÓW 2003/04
10.01.2015. - TURNIEJ JUNIORÓW 99/2000
11.01.2015. - TURNIEJ MŁODZIKÓW 2003/2004
07.02.2015. - TURNIEJ JUNIORÓW 99/2000
08.02.2015. - TURNIEJ ORLIKÓW 2007/08
21.02.2015. - TURNIEJ ORLIKÓW 2005/06
22.02.2015. - TURNIEJ MŁODZIKÓW 2003/04
14.03.2015. - TURNIEJ ORLIKÓW 2007/08
|
dzisiaj: 60, wczoraj: 57
ogółem: 1 675 265
statystyki szczegółowe
|