Podajemy do wiadomości szczegółowy harmonogram Gwiazdkowego turnieju "Orzeł Cup" o Puchar Centrum Szkoleniowo Doradczego w kategorii Orlików 2005/06 zaplanowany na sobotę 20.12.2014. Hala DOSiR ul. Szanajcy 17/19 w Warszawie.
Jednocześnie zapraszamy na styczniowe i lutowe turnieje - Zgłoszenia pod numerem 509-478-342
TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ „ ORZEŁ CUP”
o PUCHAR CENTRUM SZKOLENIOWO DORADCZEGO
W KATEGORII ORLIKÓW 2005/2006
20.12.2014. SOBOTA HALA DOSiR UL. SZANAJCY 17/19 WARSZAWA
GRUPA A GRUPA B
UKS ORZEŁ UKS ORZEŁ II
APN MIŃSK MAZ POLONIA II
POLONIA WARSZAWA MAZUR RADZYMIN
AGAPE BIAŁOŁĘKA PIAST PIASTÓW II
UKS AKADEMIA PIŁKARSKA APN MIŃSK MAZOWIECKI
PIAST PIASTÓW AGAPE BIAŁOŁĘKA II
GWARDIA WARSZAWA KS ŁOMIANKI
GODZINY SPOTKAŃ
GR. A
8.30. – 8.40. - POLONIA - GWARDIA
8.42. - 8.52. - UKS ORZEŁ - UKS AP
8.54. - 9.04. – AGAPE - GWARDIA
9.06. - 9.16. – POLONIA - PIAST PIASTÓW
9.18. - 9.28. - APN MIŃSK - UKS AP
9.30. – 9.40. – UKSORZEŁ - AGAPE
9.42.. - 9.52. - UKS AP – POLONIA
9.54. - 10.04. – AGAPE - PIAST PIASTÓW
10.06. - 10.16. - APN MIŃSK - POLONIA
10.18. - 10.28. - UKS ORZEŁ - GWARDIA
10.30. – 10.40. – UKS AP - PIAST PIASTÓW
10.42. - 10.52. - POLONIA - AGAPE
10.54. - 11.04. - APN MIŃSK - GWARDIA
11.06 - 11.16. - PIAST PIASTÓW - UKS ORZEŁ
11.18. - 11.28. – UKS AP - AGAPE
11.30. - 11.40. – PIAST PIASTÓW – GWARDIA
11.42. - 11.52. - APN MIŃSK - AGAPE
11.54. - 12.04. – POLONIA - UKS ORZEŁ
12.06. - 12.16. - APN MIŃSK - PIAST PIASTÓW
12.18. - 12.28. – UKS AP – GWARDIA
12.30. - 12.40, - APN MIŃSK - UKS ORZEŁ
GR. B
12.42. –12.52. - POLONIA II - MAZUR RADZYMIN
12.54. - 13.04. - PIAST PIASTÓW - APN MIŃSK MAZOWIECKI II
13.06. - 13.16. – KS ŁOMIANKI - MAZUR RADZYMIN
13.18. - 13.28. – POLONIA II - AGAPE II
13.30. - 13.40. - ORZEŁ II - APN MIŃSK II
13.42. – 13.52. – PIAST PIASTÓW - KS ŁOMIANKI
13.54.. - 14.04. - APN MIŃSK II – POLONIA II
14.06. - 14.16. – KS ŁOMIANKI - AGAPE II
14.18. - 14.28. - ORZEŁ II - POLONIA II
14.30. - 14.40. - PIAST PIASTÓW - MAZUR RADZYMIN
14.42. – 14.52. –APN MIŃSK II - AGAPE II
14.54. - 15.04. - POLONIA II - KS ŁOMIANKI
15.06. - 15.16. - ORZEŁ II - MAZUR RADZYMIN
15.18 - 15.28. - AGAPE II - PIAST PIASTÓW
15.30. - 15.40. – APN MIŃSK II - KS ŁOMIANKI
15.42. - 15.52. – AGAPE II – MAZUR RADZYMIN
15.54. - 16.04. - ORZEŁ II - KS ŁOMIANKI
16.06. - 16.16. – POLONIA II - PIAST PIASTÓW
16.18. - 16.28. - ORZEŁ II - AGAPE II
16.30. - 16.40. – APN MIŃSK II – MAZUR RADZYMIN
16.42. - 16.52, - ORZEŁ II - PIAST PIASTÓW
AWANS DO PÓŁFINAŁÓW UZYSKUJĄ DWIE PIERWSZE DRUŻYNY Z GRUPY
PÓŁFINAŁY
17.00. – 17.10 .- 1 A ……………………………………-2 B………………………………..
17.12. - 17.22 .-1 B…………………………………… -2 A…………………………………
MECZ O 3 MIEJSCE
17.24. – 17.34. -P.P.1 ………………………………….– P.P.2 ………………………………
MECZ O 1 MIEJSCE
17.36. - 17.46. - ZW.P.1 ......................................... - ZW.P.2...........................................
17.50 - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
ZAPRASZAMY NA KOLEJNE TURNIEJE „ORZEŁ CUP”
ZGŁOŚ SWÓJ ZESPÓŁ U TRENERA GOSPODARZY
NAJBLIŻSZE TURNIEJE:
10.01.2015. - TURNIEJ JUNIORÓW 99/2000
11.01.2015. - TURNIEJ MŁODZIKÓW 2003/2004
07.02.2015. - TURNIEJ JUNIORÓW 99/2000
08.02.2015. - TURNIEJ ORLIKÓW 2007/08
21.02.2015. - TURNIEJ ORLIKÓW 2005/06
22.02.2015. - TURNIEJ MŁODZIKÓW 2003/04
14.03.2015. - TURNIEJ ORLIKÓW 2007/08
|
dzisiaj: 29, wczoraj: 19
ogółem: 1 670 529
statystyki szczegółowe
|