Podajemy do wiadomości szczegółowy harmonogram turnieju "Orzeł Cup" w kategorii Orlików 2007/08 zaplanowany na niedzielę 08.02.2015. w hali Wyższej Szkoły Menedżerskiej przy ul.Kawęczyńskiej 36 w Warszawie.
TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ „ ORZEŁ CUP”
o PUCHAR PREZESA EUROPEJSKIEGO INSTYTUTU GOSPODARCZEGO
W KATEGORII ORLIKÓW 2007/2008
08.02.2015. NIEDZIELA HALA WSM UL. KAWĘCZYŃSKA 36 WARSZAWA
GRUPA A GRUPA B
UKS ORZEŁ WARSZAWA FC KOMORÓW
STF CHAMPION AMP ŁOCHÓW
RKS OKĘCIE TBS SZKOŁA BRYTYJSKA
GWARDIA WARSZAWA KS PIASECZNO
UKS JUNAK WARSZAWA CHLEBNIA
APJD KS RESPEKT HALINÓW
GODZINY SPOTKAŃ
GR. A
9.00. - 9.12. - APJD - RKS OKĘCIE
9.14 - 9.26. - UKS JUNAK - UKS ORZEŁ
9.28. – 9.40. - STF CHAMPION - RKS OKĘCIE
09.42.-09.54. - APJD - UKS JUNAK
09.56. - 10.08. - UKS ORZEŁ - GWARDIA
10.10. - 10.22. – STF CHAMPION - UKS JUNAK
10.24. - 10.36. - APJD - GWARDIA
10.38. - 10.50. - UKS ORZEŁ - RKS OKĘCIE
10.52. - 11.04. - GWARDIA – STF CHAMPION
11.06. – 11.18. – UKS JUNAK – RKS OKĘCIE
11.20. - 11.32. - APJD - UKS ORZEŁ
11.34. - 11.46. – GWARDIA - UKS JUNAK
11.48. - 12.00. – STF CHAMPION - UKS ORZEŁ
12.02. - 12.14. – GWARDIA – RKS OKĘCIE
12.16. - 12.28 - APJD - STF CHAMPION
GR. B
12.30. – 12.42. - RESPEKT HALINÓW – AMP ŁOCHÓW
12.44. - 12.56. – SZKOŁA BRYTYJSKA - KS PIASECZNO
12.58. - 13.10. – CHLEBNIA – AMP ŁOCHÓW
13.12. - 13.24. – FC KOMORÓW - RESPEKT HALINÓW
13.26. – 13.38. – SZKOŁA BRYTYJSKA - CHLEBNIA
13.40. - 13.52. – KS PIASECZNO –FC KOMORÓW
13.54. - 14.06. – CHLEBNIA - RESPEKT HALINÓW
14.08. - 14.20. – SZKOŁA BRYTYJSKA – AMP ŁOCHÓW
14.22. - 14.34. – FC KOMORÓW - CHLEBNIA
14.36. - 14.48. – KS PIASECZNO - RESPEKT HALINÓW
14.50. - 15.02. – FC KOMORÓW – SZKOŁA BRYTYJSKA
15.04. - 15.16. – KS PIASECZNO - CHLEBNIA
15.18. - 15.30. – FC KOMORÓW – AMP ŁOCHÓW
15.32. - 15.44. – SZKOŁA BRYTYJSKA - RESPEKT HALINÓW
15.46. - 15.58. – KS PIASECZNO – AMP ŁOCHÓW
AWANS DO PÓŁFINAŁÓW UZYSKUJĄ DWIE PIERWSZE DRUŻYNY Z GRUPY
PÓŁFINAŁY
16.00. – 16.10 .- 1 A ……………………………………-2 B………………………………..
16.12. - 16.22 .-1 B…………………………………… -2 A…………………………………
MECZ O 3 MIEJSCE
16.24. – 16.34. -P.P.1 ………………………………….– P.P.2 ………………………………
MECZ O 1 MIEJSCE
16.36. - 16.46. - ZW.P.1 ......................................... - ZW.P.2...........................................
16.50 - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
|
dzisiaj: 61, wczoraj: 86
ogółem: 1 670 647
statystyki szczegółowe
|